• Gerçek Dünyada
Gerçek Dünyada
Ürün Kodu : EY-R-0036       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Kerem Altuğ
70.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

GERÇEK DÜNYADA


Kerem Altuğ 

144 sayfa


Kerem Altuğ’un kaleme aldığı “Gerçek Dünyada” isimli roman Erik Yayınları’ndan çıktı.

Kerem Altuğ’un yayımlanan ilk romanı olan Gerçek Dünyada asılsız bir aşk ve başarısız bir evlilik denemesinden sonra gerçek aşkı Ege’deki küçük bir Yunan adasında bulan Can’ın sıra dışı hikâyesini anlatıyor. Kitabı okurken, mutluluğu da, üzüntüyü de, coşkuyu da, acıyı da, sevgiyi de kitabın kahramanıyla birlikte yaşayacak, kendi başınızdan geçmiş gibi hikâyenin içine gireceksiniz.    

“Geleceğe dair ümidim kalmamıştı. Artık aile, çocuk, iş güç umurumda değildi. ‘Yazlığa yerleşirim, ufak tefek işler yapar, yaşayabildiğim kadar orada yaşar, sonrasına da bakarım artık.’ diye düşünüyordum. Tek istediğim şey huzur olmuştu. Tam bu esnada başımı döndüren, beni benden alan, söylediklerimi ağzıma geri tıkayan biri çıkmıştı karşıma. Bu ada ve bu insanlar bana gelecekle ilgili, yaşamakla ilgili ümit vermişti.”

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?