• Ölümü Seçmek 2 kitap bir arada
  • Ölümü Seçmek 2 kitap bir arada
  • Ölümü Seçmek 2 kitap bir arada
Ölümü Seçmek 2 kitap bir arada
Ürün Kodu : ER-Y-0020       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Leyla Zerger Sidal
140.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

ÖLÜMÜ ŞEÇMEK 1

20.12

LEYLA ZERGER SİDAL

339 Sayfa


Leyla Zerger Sidal'ın Ölümü Seçmek serisinin iki kitabı bir arada


Hafızayla tehlikeli oyunlar, anılar ve gerçekler arasında kurgulanmış; hatırlamak, yaşamak ve ölmek üzerine bir roman, bir macera, bir bakış  

Unutmak, bir daha asla hatırlamamak için hafızanı bile sildirmeyi göze alacağın sır ne olabilir? Nedir seni sen olmaktan bile vazgeçiren şey Elif? Elif, büyük bir sırrı kendisinden bile saklamak için akla gelmeyecek bir yöntem seçiyor. Hafızasını sildirip, bir başka Elif’in hayatını yükletiyor. Artık bir genetik mühendisi değil, İngilizce hocası; bir realist değil, takıntılı bir kadın. Bu sırrın ve Elif’in peşindekiler ise amaçlarına ulaşmak için her yolu deniyor. Onlar için en önemli şey Elif’in yaşaması ve hatırlaması. Sonra da kendi taraflarını seçmesi. Üç büyük örgütün ortak hedefi olmak ve hâlâ dahi kalmak, Elif’i kimsenin öngöremediği bir maceraya sürüklüyor. Onu İstanbul’dan ayırıp, Lizbon ve Paris’e götüren sadece içgüdüleri miydi yoksa bir tuzağın içine doğru mu çekiliyordu?

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?