• ŞİMDİ bitti
ŞİMDİ bitti
Ürün Kodu : EY-R-0021       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Burak Uluer
190.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

ŞİMDİ bitti

buraK ulueR

512 Sayfa


buraK ulueR’in kendi çalma listesi olan bu ilk romanı  ŞİMDİ bitti” Erik Yayınları’ndan çıktı ve editörlüğünü Ayşe Erdem yaptı.

 

 

“Önce malzemelerimizi hazırlıyoruz. Evladiyelik olarak alıp yıllarca çürüttüğümüz benliğimiz, bir tutam riya, bir avuç dolusu kendine acıma duygusu, her yerde bulabileceğiniz pişmanlık, bir adet ziyan edilmiş hayat ve göz kararı yerine getirilmemiş vaatler. Malzemelerimizi önce bolca rakıyla ovuyoruz. İyice pelteleştikten sonra yeterince kıvama gelsin diye üzerine malt viski döküyoruz ve cesaret gelene kadar bir koltukta bekletiyoruz. Cesaretin geldiğini kendimize ettiğimiz küfürlerin bitmesinden anlayabiliriz. O anda yanımızda bulunan bir kutu uyku hapını tek seferde bu malzemeye boca ediyoruz. Bu kadar. Ölüm hiç bu denli lezzetli olmamıştır. Afiyet olsun.”

 

Bir ilk roman. Çok sayıda olgu ve karakter ilmek ilmek önce katmanlar halinde kurgulanıyor ve hepsi sırayla çözülüyor, çözülürken şaşırtıyor. Dikkatli okuyucular için bir bulmaca kitap “ŞİMDİ bitti”. Bilim kurgu sevenler için bir sürpriz, mafya ve dedektiflik romanı tercih edenler için enfes bir hikâye. Aşk hep fonda, müzik başrolde, devlet esas karakter, şiir ise baharatı romanın. Nefes kesen bir hikâye, hiç bilmediğimiz bir dünya tarihi ile iç içe geçerek karşımıza çıkıyor.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?