• Soğuk Lodos
Soğuk Lodos
Ürün Kodu : EY-R-0009       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Burak Özcan
60.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

SOĞUK LODOS

BURAK ÖZCAN

272 sayfa


Geçmiş asla geride bırakılan değildir. Yaşadığımız her şey, bizi oluşturan bütünün bir parçasıdır ve bugün, şu anda bizimle birlikte yol alır.Burak Özcan’ın macera türündeki romanı “Soğuk Lodos”, şubat ayında kitabevlerinin raflarındaki yerini alıyor. Soğuk Lodos’u kendi hayatından izler de katarak kurgulayan Burak Özcan, İstanbul tutkusunu heyecan ve merak uyandıran bir macera ile harmanlayarak okuyucuların karşısına çıkıyor. Yazar, oluşturduğu gizemli atmosfer sayesinde, önce okuyucuyu kafasında oluşan soru işaretleriyle birlikte hikâyenin içine çekiyor, sonra verdiği şaşırtıcı cevaplarla hem zihinsel hem de duygusal bir doyum sağlıyor. Ayrıca kelimelerin kullanımındaki özgün yaklaşım romanı anlatım yönünden oldukça ilginç ve farklı kılıyor.Bağlantıları İstanbul’dan Paris’e, Çanakkale’den Moskova’ya kadar uzanan Soğuk Lodos’un hikâyesinde, bir taraftan dev şirketlerin birbirleriyle olan amansız mücadelesine, diğer taraftan karakterlerin birbirleriyle ve geçmişleriyle olan hesaplaşmalarına şahit oluyoruz. Romanın kahramanı, akademik kariyeri ve iş hayatındaki başarıları ile mutlu mesut yaşarken bir anda kendisini polisin, mafyanın, katillerin, casusların, büyük paraların, rüşvetlerin, sahte duyguların ve entrikaların karıştığı bir maceranın içinde buluyor. Üstelik unutmaya çalıştığı geçmişinin sırları da bu maceranın bir parçası olarak gelip yakasına yapışıyor.Arka kapak yazısında ünlü yazar Tuna Kiremitçi’nin kitap hakkındaki beğeni ifadelerini içeren görüşlerinin de yer aldığı Soğuk Lodos’u macera romanı sevenler merak ve heyecan içinde, bir solukta okuyacaklar. 

“Burak Özcan yazarlık hayatına heyecanlı bir başlangıç yapıyor. Sözcükler ayrı, olaylar ayrı heyecanlı… Bu kadar heyecanının ortasında yazarın kontrolü kaybetmemesi zordur ama Burak bunu başarmış. Keşke benim ilk romanım da böyle olsaydı. Okuyun, ne demek istediğimi anlayacaksınız!” 

Tuna Kiremitçi

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?