• Hayalya
  • Hayalya
Hayalya
Ürün Kodu : EY-Ç-0011       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Alp Arslan
75.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
Gelince Haber Ver

HAYALYA

ALP ARSLAN

225 Sayfa


Alp Arslan’ın yazdığı, Feyzi Karaer’in illüstrasyonlarını çizdiği, fantastik çocuk kitabı Atlas Çocuk – Hayalya’nın 2. baskısı Erik Yayınları’ndan çıkarak kitabevlerinin raflarındaki ve internet satış mecralarındaki yerini aldı.

Atlas Çocuk – Hayalya fantastik kurgu niteliğinde bir macera kitabı. Kitabın kahramanı, gerçek mi yoksa rüya mı olduğu konusunda tereddütler yaşayarak atıldığı bu maceranın daha ilk adımlarında bilmecelerle karşılaşıyor ve yolunda ilerleyebilmesi için sürekli olarak karşısına çıkacak olan yeni bilmeceleri çözmesi gerekiyor. Kitap, okuyucularını heyecanlı bir maceranın içine çekerken bir taraftan da bilmeceleri, tekerlemeleri sevdirmeyi ve böylece zeka gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.Kitabın ana hedeflerinden biri emek harcanarak elde edilen şeylerin daha değerli ve kalıcı olduğunun altını çizmek. Hayatta karşımıza çıkacak zorluklar karşısında yılmayarak, çaba harcayarak bu zorlukları aşabileceğimizi ve hedeflerimize ulaşabileceğimizi heyecanlı ve eğlenceli bir maceranın paralelinde anlatıyor. Kitabın bir diğer mesajı ise hayal gücünün önemi ve kitap okumanın hayal gücünü nasıl geliştirdiği.Doğrudan okuyucuya hitap eden, samimi, eğlenceli, yalın ve özgün bir dille anlatılan Atlas Çocuk – Hayalya, yerel kültürel öğelerden de yararlanarak Türk fantastik kurgu edebiyatının çerçevesini genişletmeye de katkıda bulunuyor.Kitapta kullanılan illüstrasyonlar da çizerin hayal gücünü okuyuculara göstererek metnin etkisini iki kat artırıyor. Noktacılık (puantizm) tekniği ile uzun bir zaman ve yoğun bir emek harcanarak ortaya çıkarılan illüstrasyonların tamamı elle çizilmiş olduğundan her biri gerçek anlamda sanat değeri taşıyor.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?