• Şırıl Kahvaltıda
  • Şırıl Kahvaltıda
Şırıl Kahvaltıda
Ürün Kodu : EY-Ç-0004       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Elif Karakuş
45.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

ŞIRIL KAHVALTIDA

ELİF KARAKUŞ

16 Sayfa kuşe renkli


Şırıl Kahvaltıda Elif Karakuş’un kaleme aldığı Şırıl hikayelerinin ilk kitabı Şırıl Kahvaltıda Türkçe ve İngilizce olarak Erik Yayınları’ndan çıktı.  Karakter tasarımlarını Francis Blake, illüstrasyonlarını Faruk Gerger’in yaptığı kahramanımız Şırıl yaşam enerjisi yüksek, öğrenmeye ve sorumluluk almaya meraklı 5 yaşında bir kız çocuğudur. İnsanlarla, doğayla ve hayvanlarla güler yüzü ile sevgi dolu paylaşımlar yapmak ona mutluluk ve heyecan verir.   Bu hikâyede, ailesi ile birlikte kahvaltı hazırlayarak yardımlaşmayı, sorumluluk almayı ve sağlıklı beslenmeyi deneyimliyor. Şırıl ve ailesi kahvaltı sırasında yaratıcılıklarını kullanarak eğlenceli vakit geçiriyorlar.      

Bu kitap tüm dünya çocuklarının kalplerine ve ebeveynlerin çocuk ruhlarına dokunarak, kurdukları sevgi bağıyla eğlence ve neşe yaratmaları için ilham vermek ve yeni sevgi dilleri geliştirmelerine destek olmak amacıyla yazıldı.   Ve gelecek kitaplarda yaşadığımız dünyamızı ve toplumları değerlerimiz ve sevgimiz ile güzelleştirmek adına esin kaynağı yaratan Şırıl’ın hikâyelerini kaleme almaya devam edeceğim.  

Sevgilerimle  

Elif Karakuş  

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?