• Şule Karavanda Selanik-Atina
  • Şule Karavanda Selanik-Atina
Şule Karavanda Selanik-Atina
Ürün Kodu : EY-Ç-0006       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Şule Cingil Köse
60.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
-
+

ŞULE KARAVANDA SELANİK-ATİNA

ŞULE CİNGİL KÖSE

20 Sayfa kuşe renkli


Okul öncesi ve ilkokul çocuklarının severek takip ettikleri Şule Karavanda – Portakal serisinin üçüncü kitabı Şule Karavanda – Selanik/Atina Erik Yayınları’ndan çıkarak kitabevlerinin raflarındaki ve internet satış mecralarındaki yerini aldı. 

Şule Cingil Köse’nin yeni kitabını yine Estel Bensinyor’un özgün çizimleri süslüyor. Şule ve meraklı karavanı Portakal bu macerada komşumuz Yunanistan’ı ziyaret ediyorlar ve bu dost ülkeyi çocuklara tanıtıyorlar.Şule ve Portakal’ın Yunanistan’daki ilk durakları elbette ki Selanik’te bulunan Mustafa Kemal Atatürk’ün evi oluyor. Kitabın yayımlanma zamanının Cumhuriyetimizin ilan edildiği 29 Ekim haftasına denk gelmesi bu ziyareti daha da anlamlı kılıyor. Şule’nin Portakal’a Atatürk hakkında verdiği bilgilerden Atamızın çocukları çok sevdiğine, evcil hayvanları olduğuna, güzel dans ettiğine, birçok yabancı dil bildiğine ve çok büyük ama bir o kadar da alçakgönüllü bir lider olduğuna yeniden tanıklık ediyoruz.  Atina ziyaretlerinde kahramanlarımıza rehberlik eden Şule’nin dostları Lena ve Niko sayesinde de çocuklar Atina’nın ve Yunanistan’ın binlerce yıllık tarihi hakkında önemli bilgiler ediniyorlar.Şule ve Portakal’ın eğlenceli ve bilgilendirici dünya seyahatleri bu kitapta da tüm hızıyla devam ediyor. Yazarın dediği gibi, bu kitap yalnızca bir gezi kitabı olmakla kalmıyor, çocuklar için aynı zamanda yarınlara bir yolculuk anlamı da taşıyor…

“En çok sevdiğim şarkılardan biridir ÜNZİLE. Yaşamı boyunca köyünden dışarı çıkmamış ve dünyanın kendi küçük köyünden ibaret olduğunu sanarak büyümüş, küçücükken büyümek zorunda kalmış bir kız çocuğu.İstedim ki dünyayı görme şansı olamayan çocuklar hiç değilse hayal edebilsinler. Kendilik algısı birey olmaktan çok uzak kızlar için, tek başına ve kimseye ihtiyaç duymadan karavanıyla dünyayı gezen Şule bir model olsun. Farklı yaşamları, farklı kültürleri okusunlar ve merak etsinler. Çünkü biliyorum ki merak öğrenmenin anahtarıdır. Ve bu anahtar yepyeni yarınların kapısını aralayabilir.Bu yüzden ŞULE KARAVANDA çocuklar için yalnızca bir gezi kitabı değil, bazıları için yarınlara yolculuktur. Bu yüzden Portakal’ın ve Şule’nin çok sayıda arkadaşa ihtiyacı var.”

Şule Cingil Köse

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?