• Masalya
  • Masalya
Masalya
Ürün Kodu : EY-Ç-0012       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Yazar :  Alp Arslan
75.00 TL   Kdv Dahil
24 saat içinde kargoya verilir.
Gelince Haber Ver

MASALYA

ALP ARSLAN

256 Sayfa


Alp Arslan’ın yazdığı, Feyzi Karaer’in çizimlerini gerçekleştirdiği fantastik çocuk romanı Atlas Çocuk – Hayalya’nın 2. baskısıyla birlikte, serinin devam kitabı olan Atlas Çocuk – Masalya / Gök Diyar da Erik Yayınları’ndan çıktı.

Atlas Çocuk serisinin birinci kitabı olan Atlas Çocuk – Hayalya, çocukları kitap okumaya özendirmeyi, bilmeceler ve tekerlemeler aracılığıyla zekalarının ve hayal güçlerinin gelişmesine katkıda bulunmayı, emek harcanarak elde edilen şeylerin daha değerli ve kalıcı olduğunun altını çizmeyi amaçlayan eğlence ve macera dolu bir kitap. Bu kez sırada masallar var. Eskiden, annelerin, babaların, anneannelerin, babaannelerin, dedelerin çocuklara anlattığı birbirinden heyecanlı, eğlenceli, merak uyandırıcı masallar… Çünkü hayal gücünden söz edilecekse masalları da işin içine katmamak olmaz.Ancak masallar eskisi kadar ilgi görmüyor, hatta onlar tamamen unutulmak üzere. Bu durumu engellemek için Alp Arslan ve Feyzi Karaer masalları yeni bir kitap aracılığıyla tekrar gündeme getirmek istiyorlar. Bu nedenle de Atlas Çocuk’un yeni macerası olan ve iki kitap halinde yayımlanacak olan Atlas Çocuk – Masalya’nın konusu masallar diyarında geçiyor. Böylece Anka Kuşu’ndan Kaf Dağı’na, perilerden uçan halıya, Tepegöz’den Şahmeran’a masal varlıkları Atlas Çocuk’un yeni macerasında bir kez daha hayat buluyor.Belki de bu kitabı okuyan çocuklar eski masalları merak edecekler ve büyüklerinden kendilerine masal anlatmalarını isteyecekler. Böylece yazarın ve çizerin dilekleri de gerçekleşmiş olacak.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
24 saat içinde kargoya verilir.
Kargo Firması
:
Ptt Kargo
Gönderilecek Bölge
:
İstanbul
Teslimat Detayları
:

Tüm kitaplarımız özel poşetler içinde kargoya verilir. Siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir. 

Yurtiçi 3 gün, İngiltere için yaklaşık 10-12 gün içinde teslimat yapılır

İade/İptal Detayları
:
Aldığınız her ürün, Erik Yayınları'nın garantisi altındadır.Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?